צרו קשר

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

PROSO זכה בתואר 'אתר ה-SMB/SME' הטוב ביותר בתחרות Webi 2014

PROSO ממשיך להוביל את קטגוריית הלמידה בוידאו ונבחר לאתר ה-SME/SMB הטוב ביותר לשנת 2014, בתחרות היוקרתית Webi 2014 שהתקיימה ב- 24.12.14 על ידי קבוצת "אנשים ומחשבים".

בנימוקי בחירת האתר, ציין מר עידו לוי, יו"ר חבר השופטים WEBI 2014 ,מנכ"ל חברת גלובל מרקטפלייס: "פרוסו זכה בתואר משום ש-"זהו פורטל וידאו ללמידה של מיומנויות ניהוליות בזמן אמת. הוא מאפשר ללמוד לנהל באמצעות סרטוני וידאו קצרים, ממוקדים ופרקטיים, עם מגוון מנחים וכלי תרגול".

לדברי רות בידרמן, מנכ"ל PROSO: "תפישת הלמידה בארגונים משנה פנים. היום כדאי ונכון להתאים את הלמידה לצרכי הלומד, בדרך שלו וברמת התכנים שחסרים לו;  ולהנגיש אותם בדיוק ברגע הנדרש. ב-PROSO חשבנו על הארגון ועל הלומד כאחד. באמצעות ניהול הלמידה יכול הארגון לכוון את התכנים הרלוונטיים לארגון, לנושא מסוים או למנהל ספציפי. בין אם מדובר בלמידה מקוונת, פרונטלית או שילוב של שתיהן יחד. בנוסף, מתאפשרת למידה מותאמת אישית בכל זמן ומכל מקום עם מגוון כלים. זהו הפיתרון  הנכון."

ירון בידרמן, סמנכ"ל פיתוח עסקי ב-PROSO מוסיף: "אנו שמחים ונרגשים לזכות בתואר היוקרתי ומודים ל'אנשים ומחשבים' ולצוות השופטים המכובד על הפרס. לאורך כל שלבי הפיתוח של PROSO שמנו לנגד עינינו את טובת המשתמש, בדגש על סביבת לימוד אינטואטיבית ונגישה. נמשיך להגיש למשתמשי PROSO תוכן איכותי על גבי פלטפורמת למידה מקצועית ומתקדמת."

 

Playscape
כל הזכויות שמורות ל-PROSO כלי ניהול דיגיטליים (2014) בע"מ, PROSO הוא סימן רשום מס' 255580 ®

כניסה למערכת   שכחתי סיסמה

הרשמה